Jiné drogy

Zodpovězené dotazy týkající se tématu užívání ilegálních psychoaktivních látek.

Omlouváme se za dočasně nefunkční systém online poradny.

Položit dotaz

Na začátek « 1 10 19 24 25 26 27 28 29 30 37 44 » Na konec
02.01.2016 - droga e dobry den dcera bere 1 do 2,3tydnu ecko,mela uz stav ze byla zcela mimo-museli ji krisit,pomyslela na sebevr.miva deprese.chce s tym skoncit.byla mi radena adiktolog.poradna v olomouci u mudr.antalove,ale na internetu nemuzu najit adresu.dekuji predem.dcery maminkadcera ma22let
Dobrý den,
kontakty na ambulantní služby v Olomouckém kraji naleznete v Mapě pomoci:
http://www.drogy-info.cz/mapa-pomoci/?t=3&r=9#result
Pokud Vaše dcera své užívání vnímá jako problém a je ochotná se sebou něco udělat, může se na ambulanci obrátit sama, pokud ne, mohou poradit alespoň Vám, jak se k ní máte chovat, abyste ji motivovala ke změně.
Držím palce,
Jarda Vacek
27.12.2015 - Závislost na hypnotiku Jsem závislá na lécích z kategorie hypnotika. Za den jsem schopna jich sníst 70. Paradoxně mně pomáhají normálně fungovat, pracovat. Zkoušela jsem absolutní vysazení a reakce těla byla nesnesitelná, nevěděla jsem kde a čí jsem. Bohužel už jsem se jednou léčila s tímto U Apolináře, pak tři roky abstinovala a .....Mám 5 dětí, malé 3měsíční mimi a proto nechci ted nastoupit klasickou lůžkovou léčbu. CO mám dělat, když nechci neustále nakupovat na černém trhu?
Dobrý den,
jak jistě sama víte, Vaše situace nemá jednoduché a bezbolestné řešení. Při náhlém vysazení hrozí abstinenční příznaky, které mohou být i život ohrožující. Nabízí se možnost intenzivní ambulantní léčby a postupného snižování dávek, péče o tříměsíční miminko dává takové snaze dobrý smysl. Každopádně doporučuji co nejdřív kontaktovat AT ambulanci a jít hned s celou pravdou ven, psychiatr či terapeut Vám pomůže najít cestu ven, i když nebude krátká a snadná.
Kontakty najdete na Mapě pomoci http://www.drogy-info.cz/mapa-pomoci/?t=14&r=&d=&c=#result
Držím Vám palce,
Jarda Vacek
Na začátek « 1 10 19 24 25 26 27 28 29 30 37 44 » Na konec


1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Magistrát HMP Všeobecná fakultní nemocnice v Praze Úřad vlády České republiky