Pro osoby blízké

Zodpovědné dotazy položené osobami blízkými a rodinými příslušníky.

Omlouváme se za dočasně nefunkční systém online poradny.

Položit dotaz

Na začátek « 1 16 31 44 45 46 47 48 49 50 61 75 » Na konec
14.06.2012 - Prokrastinace Dobry den,
viete mi poradit niekoho v meste Brno, kto by mi vedel poradit ako zabojovat s prokrastinaciou? Dakujem.
Dobrý den,

bohužel nikoho takového neznáme, ale zkuste se obrátit na jakéhokoliv klinického psychologa nebo psychoterapeuta a oni budou kompetentní vám ve vašem problému pomoci.

s pozdravem

Petra Vondráčková
06.05.2012 - Jak zabránit prokrastinaci Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda lze projevení se prokrastinace nějak zabránit. Tím chci říct, zda existuje nějaká "prevence", která by zabránila, aby člověk začal prokrastinovat. Ta otázka se netýká přímo mě, protože já tímto problémem už nejspíš trpím, protože odkládám vše, co se dá, a hlavně vše co je důležité a spěchá. Spíš by mě zajímalo, jestli lze nějak zabránit zvyšujícímu se počtu lidí, kteří tímto problémem trpí, protože jsem se nedohledala nějakých např. poradenských center.
Děkuji a přeji pěkný den
Dobrý den,
obecná prevence proti proti chronickému odkládání věcí je vyrovnaný životní styl a pravidelné plánování činností. V České republice se jedná spíše o nové téma a nejsou tedy vytvořená žádná specializovaná centra zabývající se prokrastinací. Pokud by Vás k tomu zajímalo více zde je odkaz na odborné články zabývající se tímto tématem najdete na našich stránkách. Kdybyste chtěla nějakým způsobem řešit svůj problém, který zmiňujete, můžeme Vám nabídnout „Svépomocnou aplikaci – Změňte se“.


S pozdravem a přáním hezkého dne.
Bc. Kristýna Valová
Na začátek « 1 16 31 44 45 46 47 48 49 50 61 75 » Na konec


1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Magistrát HMP Všeobecná fakultní nemocnice v Praze Úřad vlády České republiky