Alkohol

Zodpovězené dotazy týkající se tématu užívání a závislosti na alkoholu.

Položit dotaz

Na začátek « 1 2 3 4 11 21 31 41 46 » Na konec
17.09.2017 - Problém s alkoholem Mám problém s alkoholem a to takový. Poslední dobou vůbec nemám na alkohol chuť. Co dělat, aby se chuť vrátila. Poslední dva roky piju jen jedno pivo denně a to je pro taviče málo. Co dělat, aby se konzumace zvýšila alespoň na jedno utavení týdně?
Dobrý den,
S tímto problémem Vám nejsem schopná poradit. Buďte rád, že chuť nemáte.
Hezký den
Lenka Richterová
04.09.2017 - lecba alkoholove zavislosti Dobrý den, můj muž j nemec, zijici v Česku. Tady si platí zdravotní pojištění a je alkoholik. Cesky nemluví. Je možná léčba v anglicstine nebo němčině někdy v České republice? Moc dekuji.
Dobrý den,
V angličtině probíhají některé skupiny Anonymních alkoholiků, můžete je nalézt zde: http://www.anonymnialkoholici.cz/en/meetings-in-english.html Také někteří soukromí psychoterapeuti přijímají do terapie v angličtině, například kolega Jakub Kuchař (https://jakubkuchar.cz/). Nicméně o léčbě závislosti ze zdravotního pojištění v cizím jazyce nevím.
S pozdravem
Lenka Richterová
Na začátek « 1 2 3 4 11 21 31 41 46 » Na konec


1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Ministerstvo zdravotnictví České republiky Magistrát HMP Všeobecná fakultní nemocnice v Praze Úřad vlády České republiky