Gambling

Zodpovědné dotazy týkající se tématu patologického hráčství.

Položit dotaz

Na začátek « 1 2 3 4 5 7 9 10 » Na konec
18.05.2017 - Gambler Dobrý den, hraji již několik let, kurzové sázení. Jenže poslední dva roky tomu věnuji téměř všechen svůj volný čas i přehlížím svého syna. Naštěstí nemáme dluhy kvůli sázení. Prohraji jen zbytek své výplaty (po zaplacení pravidelných výdajů spojených s hypotékou) a peníze, které vydělám na brigádách, na které chodím, abych měl za co vsázet. Díky tomu se mi i rodina začíná rozpadat.
Kam se můžu obrátit v okolí Břeclavi? Děkuji za pomoc
Dobrý den,
Je dobře, že nad svými problémy uvažujete a z toho co píšete, Vám návštěvu odborníka můžu jen doporučit. Můžete s ním společně hledat cestu ke změně vašich obtíží. Zde se můžete podívat na kontakty na zařízení: http://www.drogy-info.cz/mapa-pomoci/ Vhodná by mohla být adiktologická ambulance, kde Vám můžou poradit, co je možné dál.
Hodně štěstí
Lenka Richterová
15.05.2017 - gambling Dobrý den,,POTŘEBUJI POMOCI..jsem gembler z Ostravy..kam se mohu obrátit tak ať se to nedozví v práci kde by mě okamžitě vyhodili ?,žiji sám (nejsem rozvedeny,ale žena žije v jiném městě x let) rodina o tom neví (dcera asi tuší) ,jestliže vyberu fyzicky peníze tak to vrazím do automatu...v tu chvíli je mi to jedno....druhý den jsem v pytli....musím se začít léčit...už splácím půjčku 300 000,- a teď jsem ukecal kolegu (100 000,- ).už nemám ani na cigarety...důležité platby jako byt,půjčky zatím platím.Všechny konta na nule.UŽ TO MUSÍM ŘEŠIT !! Na skupinové terapie nevěřím a nechci je absolvovat....může tam být můj podřízený,který to roznese.
Děkuji za odpověď
Dobrý den,
Je dobře, že nad svými problémy uvažujete a z toho co píšete, Vám návštěvu odborníka můžu jen doporučit. Můžete s ním společně hledat cestu ke změně vašich obtíží. Zde jsou kontakty na zařízení: http://www.drogy-info.cz/mapa-pomoci/ Vhodná by mohla být adiktologická ambulance, kde Vám můžou poradit, co je možné dál. Můžete si tam zavolat předem a zeptat se na podmínky spolupráce a jak to mají s anonymitou. Případně Vám také můžu doporučit najít si psychologa nebo psychoterapeuta v soukromé praxi – hodiny si musíte platit, nikde pak ale nejsou uvedené žádné záznamy. Seznam psychoterapeutů můžete nalézt zde: http://psychoterapeuti.cz/index.php?option=com_sobi2&Itemid=42
Hodně sil
Lenka Richterová
Na začátek « 1 2 3 4 5 7 9 10 » Na konec


1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Ministerstvo zdravotnictví České republiky Magistrát HMP Všeobecná fakultní nemocnice v Praze Úřad vlády České republiky